mail@kaykacmakine.com.tr
Telefon: +90 322 429 15 00

Vizyon & Misyon

Vizyon & Misyon

Misyonumuz

Ulussan Makina olarak 2019 tarihinde Adana’da faaliyete geçtik. Hem tekstil makinelerinde otomat imalatı hem de yedek parça imalatı yapmaktayız.  Hizmet kalitemiz ve yüksek iş ahlakı anlayışımızla makine imalatı, yedek parça ve servis hizmetinde sektörde öncü olmak gayesindeyiz.  Ürün ve hizmetlerimizde üstün kalite anlayışını benimseyerek müşteri memnuniyetine önem veriyoruz. “Memnun müşteri başarılı işletme” anlayışını ilke edinerek faaliyet göstermekteyiz. Teknolojiden faydalanarak hem ihtiyaçları fark ediyor hem de tekstil sektöründeki sorunlara çözüm buluyoruz.

Şu anda Azerbaycan, Kırgızistan ve Özbekistan pazarında da yer almaktayız amacımız makinalarımızı tüm dünyaya tanıtmaktır.

Vizyonumuz

Tekstil üretim sektöründe imalatçıların rekabet gücünü en iyi şekilde artırıcı faaliyetlerde bulunmak,

Hızlı ve kaliteli üretim yapmalarını destekleyici, kazançlarının yükseltilmesine, başarılarının artırılmasına yardımcı olabilmek,

Teknolojik ürünleri hızlı bir şekilde duyurmak ve maaliyetleri düşürücü çalışmalarda bulunmak hususunda her zaman en iyi hizmeti verebilmektir.

Sektörde hızlı değişen ve gelişen sistemlere ayak uydurabilmek için yenilikçi olmak ve yeni teknolojileri sunabilmektir.

Detaylı bilgi almak için bize ulaşın

Ürünlerlerimiz ve hizmetlerimiz
hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşbilirsiniz
+90 322 429 15 00